Iskolavezető

Már gyerekkoromban is volt kutyám. Persze akkor még csak volt és sétáltatáson kívül nem is foglalkoztam behatóbban vele. Boxert mindig is szerettem volna, felnőttként be is szereztem egyet. Sajnos már korán kiderült, hogy problémás, mert 6 hónaposan embernek és kutyáknak egyaránt nekiment. Másfél éves volt, amikor egy klikkeres iskolába kerültünk, ahol nagyon szépen fejlődött. Annyira megtetszett, hogy 6 évig ott is ragadtam és oktattam. Ami nagyon fontos, hogy a gazdikat tanítjuk első sorban, a gazdik meg a kutyákat. Ezalatt az évek alatt, nagyon sokat tanultam a gazdiktól és a kutyáktól. Laktak már nálam mentett, illetve nyaralásra ment gazdik kutyái. Kölykök,felnőttek egyaránt, így otthon is meg tudtam figyelni a viselkedésüket,illetve a kutyáim hozzá állását az idegen ebekhez. Célom, hogy minden gazdi megtanuljon kutyául és boldog egyetértésben élhessenek együtt.

Tinich Ilona

Keress bennünket a Facebookon!